Přeji dobrý den,

vzhledem k nastávávajícím změnám v karanténních opatřeních posílám bližší informace ohledně množností pokračování v terapii.

Zatím  budu   pokračovat v  terapii on-line, od  pondělí 18. května 2020  se však již  vracím do ordinace a bude  možné se opět setkávat  osobně. Do té doby  je tedy  možné si  zvolit   formu setkání (osobně nebo on-line). Možnost  pokračovat   v setkávání on-line platí do konce června (zohledním samozřejmě vaši reálnou situaci).

Elektronický rezervační systém bude fungovat pouze  po dobu, než si znovu domluvíme  stabilnější termíny, pokud možno  již od června.  V současné době  se zatím bohužel není možné vrátit k původním termínům a časům setkání, počítám  však s postupným rozšiřováním svých časových možností a od července 2020 budou již k dispozici původní dny a termíny. 

Rezervaci  je vhodné  udělat vždy na celý stávající měsíc (nyní tedy pouze do konce května).Na následujícím nejbližším  setkání  pak společně domluvíme další podrobnosti. 

Tento způsob rezervace platí pro všechny klienty, tedy jak pro ty  stávající, tak pro nové nebo kteří terapii dočasně přerušili.

Posílám proto znovu odkaz na rezervační systém (stránky Reservio), kde si formu setkání  a termín  můžete zvolit.  Pro tento okamžik je to jednodušší způsob, než se domlouvat po telefonu. 

Rezervační systém:  https://ambulance-klinickeho-psychologa.reservio.com

Zde vyberte jednu ze 4 možnosti setkání (osobně nebo online, osobně-přímá úhrada(samoplátce), on-line-přímá úhrada),  datum resp.čas setkání (který je ještě volný)  a zaregistrujte se (je nutné uvést základní údaje). V případě kontaktu on-line uveďte do poznámky  aplikaci, kterou bychom  využili. Přijde Vám následně e-mailem  potvrzení termínu.  

Pokud nebudete chtít využít možnost pokračování terapie-jak osobní (za výše uvedených omezení a doporučení)  nebo on-line formou- tak mi dejte prosím opět vědět.  Po skončení všech karanténních opatření bude možné opět v terapii pokračovat.

 

V případě osobního setkání budou však platit  určitá omezení a nutnost dodržovat  doporučení, která se týkají ordinace klinického psychologa a ostatních zdravotníků vyplývajících z  nařízení a doporučení MZ ČR. Respektujte proto prosím následující pravidla:

  • nenavštěvujte ordinaci, pokud se u Vás projeví příznaky jakéhokoliv respiračního onemocnění - zvýšená teplota, dušnost, suchý kašel, apod. Pokud jste v karanténě, na sezení nechoďte.
  • po příchodu do ordinace prosím o umytí rukou dezinfekčním mýdlem a  otření rukou jednorázovými ručníky (vše bude k dispozici v ordinaci).
  • je nutné si chránit obličej (ústa i nos) ochrannými pomůckami - rouškami či respirátory
  • musíme nyní upustit od podávání si rukou
  • v ordinaci se budeme snažit udržovat doporučený odstup 2 metry
  • dočasně musím zkrátit délku sezení (v případě osobního setkání) na 45 minut kvůli zajištění ochranných opatření (dostatečné větrání, dezinfekce atp.).
  • pokud budete chtít, vezměte si prosím na pití svůj vlastní hrneček

Tato hygienická opatření platí od 18. května do odvolání.

V případě jakýchkoliv otázek jsem Vám samozřejmě k dispozici.

Zdravím  Radim Karpíšek